Kurumsal
Web Sitesi
İyi Fikir Medya, Dijital Dönüşümün ilk ve en önemli aşaması olan Kurumsal Web Sitesi Tasarımı ve Web Yazılım hizmetleri sunmaktadır.

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak, işletme hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak profesyonel web siteleri hazırlıyoruz.

 

 

 

section_01
Arama Motoru Dostu
Tasarladığımız tüm web sitelerini popüler arama motorlarının (Google, Yandex, Bing, MSN, Yahoo) ve Sosyal Medya platformların kriterlerine uygun olarak kodluyoruz.
Mobil Uyumluluk
Tüm web sitelerimiz mobil ve masa üstü cihazlar uyumlu bir şekilde kodlanır. Tüm platformlarda sorunsuz olarak çalışması tarafımızdan sağlanır.
pf_3
blog_single1
Güncel Kalın
Kriterlerin değişken olduğunu unutmayın: Yaptığımız tüm web sitelerini etkileşim içerisinde bulunduğu platformların (Arama motorları, Sosyal Medya Platformalrı, Harita ve Navigasyon Uygulamaları vb.) Yeni gelen Güncellemelerine göre sürekli olarak takip ederek yeniden yapılandırıyoruz.
Kullanımı Kolay Panel
Kullanıcı dostu, basit bir şekilde kolayca içeriklerinizi güncelleyebileceğiniz yönetim panelimiz ile içerikleriniz elinizin altında.

Dilerseniz içeriklerinizi kendiniz güncelleyebilir veya uzman ekibimize ileterek web sitenizin her zaman güncel içerikler ile yayında kalmasını sağlayabilirsiniz.

pf_8
pf_7
Hız ve Stabilite
Web sitelerimizi dünyanın lider servis sağlayıcılarının sunucularında barındırıyoruz. Paylaşımsız sunucu kullanarak 7/24 kesintisiz yayın ve maksimum hız değerlerini sağlıyoruz.

Tüm Web Projelerimizde hız ve stabilite optimizasyonu ile kullanıcı deneyimini arttırırken web sitenizi işletme hedefinizden uzaklaştırmayacak şekilde hazırlıyoruz.

Güvende Kalın
Tün web sitelerimiz ve sunucularımız dünya standartı olan 256 Bit SSL güvenlik protokolü ile korunmaktadır. İş ortaklarımıza ücretsiz olarak sunmaktayız.
pf_single_2
pf_single_3
Raporlama
Yaptığımız tüm işlerin uluslararası geçerliliğe sahip referans araçlar ile yapılmış analizlerini sunarak taahhütlerimizi yerine getirdiğimizi raporlarız.
Hemen Arayın